4

izzyKONTO

Konto osobiste eKONTO w mBanku

Konto młodzieżowe izzyKONTO oferowane jest przez mBank, lidera bankowości internetowej dla nastolatków, którzy skończyli 13 lat (za pisemną zgodą rodziców). Do konta wydawana jest darmowa karta MasterCard izzyKARTA  umożliwiającą bezpłatne wypłaty z ponad 4 800 bankomatów.

IzzyKONTO oferuje następujące korzyści swoim posiadaczom:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
  • 0 zł za wypłaty z ponad 5 000 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK, Cash4You, eCard
  • 0 zł za kartę debetową dedykowaną specjalnie do izzyKONTA – MasterCard izzyKARTA
  • zniżki w szkołach językowych całej Polski – do 23%

IzzyKONTO ma za zadanie nauczyć dzieci odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi, tak aby później w dorosłym żuciu nie popełniały błędów.

Na koncie odłożone pieniądze procentują 0,70% w skali roku, możesz również założyć lokatę na czas określony. Masz dostęp do rachunku zawsze – przez internet, telefon oraz SMS, co pozwala na dokonywanie płatności, sprawdzania stanu konta z dowolnego miejsca na ziemi. Nie ważne czy jesteś na Mazurach czy na Jamajce, zawsze masz dostęp do swoich finansów. Płacisz w internecie wygodnym i szybkim przelewem mTRANSFER lub kartą do rachunku. Szybki i natychmiastowy przelew to podstawa satysfakcji z zakupów online. Pamiętaj, że z IzzyKONTEM, wpłacasz bezpłatnie pieniądze na rachunek dzięki ogólnopolskiej sieci wpłatomatów.

Otwarcie konta jest banalnie proste, wystarczy skorzystać z poniższego linku. Kurier przywiezie wszystkie potrzebne dokumenty, które ty i twoi rodzice musicie podpisać aby aktywować procedurę. Pamiętaj otwarcie konta jak i jest używanie jest DARMO.