5

Konto Godne Polecenia – darmowe prowadzenie i dobra aplikacja mobilna

Bank Zachodni WBK przygotował dla swoich klientów nowoczesny rachunek osobisty. Konto Godne Polecenia, jak większość obecnie funkcjonujacych ROR-ów, jest skonstruowane w taki sposób, aby umożliwiało możliwie najtańszą i łatwą obsługę. Dla osób poszukujących na rynku najlepszego konta osobistego BZWBK ma także inne dobre wieści: konto godne polecenia dobrze spełnia również swoje zadanie jako rachunek mobilny, czyli taki, którym możesz sie posłużyć przy pomocy smartfona lub tableta podłączonego do Sieci.

Jak najlepiej scharakteryzować korzyści z założenia Konta Godnego Polecenia?

Zacznijmy od skróconej tabeli opłat:

 • prowadzenie rachunku – 0zł
 • miesięczna opłata za kartę MasterCard OMNI albo MasterCard PAYBACK Omni – 0zł
 • naklejka zbliżeniowa MasterCard OMNI albo MasterCard PAYBACK Omni – 0zł
 • zlecenia stałe i polecenia zapłaty – 0zł
 • przelewy internetowe ELIXIR – 0zł
 • szybka płatność w sklepie albo na aukcjach internetowych Przelew240zł
 • smsKody dla celów realizacji przelewów z konta przez internet – 0zł
 • zniżki i rabaty, a także punkty w programie PAYBACK, o ile jesteś posiadaczem MasterCard PAYBACK Omni

Kolejna rzecz jaką można powiedzieć o tym koncie to dość wszechstronna obsługa jak chodzi o aplikacje mobilną. Bank nie ogranicza się wyłacznie do iOS i Androida jak większość systemów, ale poszerzył swoją ofertę w tym zakresie o pozostałe funkcjonujące na rynku rozwiązania mobilne. Dlatego zakłądając konto godne polecenia możesz skorzystać ztelefonów zarządzanych przez różne systemy operacyjne:

 AppStoreGoogle Play BlackBerry App World Windows Phone Nokia Ovi Store

Tak przygotowane konto osobiste może służyć do realizacji praktycznie dowolnej transakcji przy pomocy aplikacji mobilnej.
Jak zapewnia bank poruszanie się po aplikacji i jej obsługa jest dziecinnie prosta. Wszystkie czynności wykonujesz w kilku prostych kliknięciach.

 bzwbk24mobile_3bzwbk24mobile_4

Jak dotąd nie miałem okazji testować tego rozwiązania więc opieram się wyłacznie na informacjach wyszukanych w Sieci. A swoją drogą warto będzie zamieścić choćby krótki opis tej ważnej aplikacji w moim Poradniku.

Brak opłat za wiele czynności na koncie oraz dobra obsługa to nie jedyne zalety Konta Godnego Polecenia. Bank Zachodni WBK przygotował również inne zachęty do założenia tego rachunku. Wśród nich ważne miejsce zajmuje promocja „Punktuj z Bankiem”. Program przewiduje przyznawanie popularnych także w innych branżach punktów PAYBACK, które można wymieniać na cenne nagrody. Bank nagradza punktami za wiele różnych aktywności związanych ze zwykłym korzystaniem z rachunku. Są to między innymi:

 • Polecenie zapłaty na 50 zł – 100 pkt
 • Wpływy na konto od 5000 zł – 500 pkt
 • Rejestracja urządzenia mobilnego w BZWBK – 100 pkt

i wiele innych. Pełną tabelę premiowanych zdarzeń możesz znaleźć tutaj.

Ponadto konto gwarantuje wiele innych korzyści jak na przykład darmowe wypłaty z bankowmatów BZWBK, sieci byłego Kredyt Banku S.A., a także w bankomatach sieci PKO BP, wypłatę bez opłat w ramach usługi w sieci Cash Back na terenie całego kraju.

Dzięki wieloletnie tradycji BZ WBK postrzegany jest jako pewny bezpieczny bank o mocno ugruntowanej pozycji w Polsce, co sprawia, że Konto Godne Polecenia jest rzeczywiście dobrym wyborem dla osób potrzebujących rachunku z obsługą mobilną i pakietem darmowych usług w ramach jego prowadzenia.