5

Konto za ZERO w PKO BP

Konto za ZERO

Konto za ZERO w PKO BP

Propozycja PKO Banku Polskiego dla osób aktywnie korzystających z rachunku bankowego. Bank kusi swoją ofertą nie tylko dzięki rezygnacji z opłat za prowadzeni rachunku oraz kartę debetową, realizację zleceń stałych i przelewy internetowe. Prawdziwym hitem dla tego konta jest specjalna premia 10% zwrotu z opłat rachunków wystawionych przez operatorów telekomunikacyjnych. Dotyczy to również opłat prepaid za doładowania telefonów. Watunki skorzystania z promocji znajdziesz tutaj.

Ponadto do promocji dołaczony jest także Ekstrabonus w postaci przedłużenia gwarancji na sprzęt RTV i AGD. Tu oczywiście są pewne ograniczenia. Przede wszystkim za sprzęt trzeba płacić podpiętą do konta kartą debetową VISA, poza tym jego łaczna wartość w ciągu roku nie może przekroczyć 10 000 zł. Szczegóły tej części promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowo każdy posiadacz konta może pobrać aplikację mobilną IKO do ściągnięcia z Appstore albo Google Play. Aplikacja pozwala na autoryzację transakcji w wielu sklepach, między innymi w sieciach Empik, Mc Donalds’. Pozwala także na autoryzowane wypłaty pieniędzy z bankomatów, dzięki czemu nie trzeba przy sobie nosić karty, wystarczającym narzędziem staje się telefon. Wystarczy podać kod IKO i wybrać dowolną kwotę gotówki, a także wystawić czek.

Rachunek za ZERO może być prowadzony jako osobisty (indywisualny) albo jako wspólny.

Poniżej skrócona tabela opłat dla użytkowników konta za ZERO:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za realizację zleceń stałych
  • 0 zł za wypłaty z 3800 bankomatów (PKO BP, BZ WBK)

Istotnym szczegółem jest to, że brak opłaty za konto występuje wówczas jeśli na konto za ZERO wpływa miesięcznie minimum 1500 zł, w przecienym razie opłata za prowadzenie rachunku wynosi 6,90 zł/miesiąc. Podobnie jest z kartą debetową. Mozesz być zwolniony z opłaty jeśli aktywnie dokonujesz opłat kartą – za minimum 250 zł. W przeciwnym wypadku zza kartę zapłacisz 2,90 zł/miesiąc.

Jak dotarliście do tej informacji?