Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego w czołówce

Promocyjny kredyt gotówkowy oferowany przez Bank Pocztowy zajął drugie miejsce na rynku w sierpniowym zestawieniu eksperckim.

Oferta Banku Pocztowego na kwotę 15 tys. zł, o okresie kredytowania wynoszącym 36 miesięcy zajęła drugie miejsce w sierpniowym zestawieniu analityków serwisu Money.pl. Ocenie podlegało siedem kryteriów, m.in. oprocentowanie, wysokość prowizji, całkowity koszt kredytu, ale również to, czy Bank wymaga od Klienta założenia konta lub wykupienia polisy ubezpieczeniowej.

Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego zdobył 7,35 pkt. i dzięki temu zajął drugie miejsce. Jego parametry to oprocentowanie wynoszące 9,99% a także prowizja 3% za przyznanie kredytu. Okres kredytowanie wynosi nawet 150 miesięcy, a maksymalna kwota o jaką mogą ubiegać się Klienci to 150 tys. zł. Bank proponuje również ubezpieczenie NNW (28 zł miesięcznie).

Są to promocyjne warunki obowiązujące do końca sierpnia. Mogą z nich skorzystać Pracownicy zakładów, które Bank uważa za stabilne, jak również przedstawiciele tzw. wolnych zawodów (m.in. lekarze, farmaceuci, adwokaci czy księgowi).  Pełen wykaz znajduje się na stronie Banku.

O kredyt można wnioskować w sieci własnej Banku Pocztowego, która obecnie liczy 272 Placówki i Mikrooddziały, jak również poprzez Call Center oraz w Placówkach Poczty Polskiej.

Źródło: pocztowy.pl

Jak dotarliście do tej informacji?