mBank najlepszym dostawcą usług cash management w Polsce

Prestiżowy magazyn finansowy Global Finance przyznał mBankowi tytuł najlepszego dostawcy usług cash management w Polsce. W ramach konkursu „Best Treasury & Cash Management Providers 2015” mBank został wyróżniony w kategorii „Best Cash Management Provider in Poland”. To bardzo ważne wyróżnienie przyznane przez najwyższej klasy fachowców.

Przy wyborze zwycięzcy Global Finance stosuje wielopoziomowy proces oceny, na który składają się m.in. ankiety dla czytelników, opinie analityków, najwyższej kadry kierowniczej, specjalistów w zakresie technologii oraz niezależne badania. Podstawowymi kryteriami oceny banków są: rentowność, udział w rynku, jakość obsługi klientów, konkurencyjność cenowa oraz innowacyjność produktów.

Tytuł „Best Cash Management Provider” w Polsce, to pierwszy tegoroczny, ale nie jedyny, jaki mBank ma na swoim koncie. Przez magazyn Global Finance bank został uznany m.in. za najlepszy bank internetowy dla klientów detalicznych i korporacyjnych w Polsce, najlepszy bank w kraju w zakresie Trade Finance i w zakresie obsługi walutowej. Znalazł się też na liście najbezpieczniejszych banków Europy Środkowo-Wschodniej.

Global Finance to międzynarodowy, specjalistyczny magazyn, który od 27 lat zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie. Obecnie jego nakład przekracza 50 tys. egzemplarzy, które docierają do czytelników w 180 krajach.

Źródło: mbank.pl / notatka prasowa