Mobilomat w nowym oddziale ING Banku Śląskiego

12 października br., ING Bank Śląski otworzył kolejny nowoczesny oddział. Placówka, zlokalizowana w galerii handlowej „Plac Unii City Shopping”, przy ulicy Puławskiej 2 w Warszawie, wyposażona została w wielofunkcyjny słup multimedialny – Mobilomat.

Mobilomat to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia klientom m.in. doładowanie baterii telefonu, skorzystanie z darmowego WIFI, pobranie aplikacji mobilnych ING BankMobile na smartfony oraz ING BankMobile HD na tablety. Dodatkowo, w Mobilomacie klienci mogą przeczytać wybrane artykuły prasowe o tematyce społeczno – biznesowej z Newsweek’a, Forbes’a i Auto Światu.

Mobilomat jest elementem kampanii ING Banku Śląskiego „Bankuj mobilnie”, promującej dostęp do Konta Direct za pośrednictwem bankowości mobilnej oraz prezentującej korzyści płynące z mobilnego bankowania w ING. W związku z otwarciem nowej placówki, bank przygotował specjalną promocję dla klientów – każdy, kto tworzy Konto Direct otrzyma bezprzewodowy internet. Szczegóły promocji w nowym oddziale.

Źródło: ingbank.pl