5

Moje Pierwsze Konto w Credit Agricole

Credit Agricole

ROR w wydaniu banku Credit Agricole to grupa kilku kont osobistych. Jeżeli chcesz otworzyć rachunek bankowy po raz pierwszy w życiu i jesteś osobą młodą przed 27 rokiem życia, możesz założyć „Moje Pierwsze Konto” w Credit Agricole.

Bank oferuje wiele darmowych usług w ramach tego rachunku, a także proponuje sporo udogodnień, które mają nas przekonać do założenia pierwszego rachunku właśnie w Agricole.

Przyjrzyjmy się, jakie są korzyści z takiego wyboru?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • darmowe przelewy przez Internet, również typu Płacę z Allegro
  • 0 zł za dostęp do konta przez Internet, telefon i SMS
  • darmowe wypłaty gotówki z sieci ponad 3200 bankomatów (Euronet + BZWBK) lub z dopłatą 5 zł/miesiąc ze wszystkich bankomatów w Polsce.
  • 0 zł za korzystanie z serwisu CA24, SMSowego systemu informacyjnego: transakcje, przelewy, stan konta (wartościowa funkcjonalność dla posiadaczy telefonów komórkowycch starszego typu)
  • darmowe utrzymanie karty płatniczej VISA 1 Konto – dla opcji darmowej konieczne jest wykonanie transakcji kartą za minimum 100 zł w miesiącu
  • 0 zł za dodatkowe ubezpieczenie Pomoc Techniczna – pomoc fachowców w przypadku awarii sprzetu lub usterki w domu
  • darmowe subkonto, dodatkowy rachunek oszczędnościowy, gdzi można odkładać pieniądze na dowolny cel
  • 0 zł za doładowania telefonu komórkowego

To, co wyróżnia 1 Konto na rynku kont młodzieżowych, to także podręczny limit kredytowy. Jeśli jeseś posiadaczem 1 Konta możesz otrzymać limit 500 zł na dowolny cel. Po limit można sięgnąć w dowolnym momencie.

W trakcie wakacji Credit Agricole kusi także promocją darmowych wypłat z abnkomatów na całym świecie trwającą od 1 lipca do 30 września. Dokładny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

VISA Cash BackDodatkowym udogodnieniem dla posiadacza konta w Credit Agricole jest usługa Cash Back, czyli możliwość wypłaty gotówki w miejscach, gdzie nie ma bankomatu: na stacji benzynowej, w sklepie, w księgarni muzycznej. Pieniądze możesz wypłacić we wszystkich punktach oznaczonych logo VISA Cash Back przy okazji płatności za zakupy przy pomocy swojej karty.

 

https://formularz.credit-agricole.pl/landing-pages/157/img/1konto.pngKasa na prawko – to kolejna wyspecjalizowana linia kredytowa podpięta do 1 Konta. Pozwala posiadaczowi wziąć kredyt przeznaczony na prawo jazdy w wysokości np.  1500 zł do spłacenia w ciągu 24 miesięcy. Dla osób nie posiadających dochodu, do otwarcia pożyczki Kasa na prawko potrzebna jest wizyta z rodzicem lub innym członkiem rodziny. Zachęcające jest także to, że po zdanym egzaminie można przynieść do placówki banku swoje prawo jazdy, a Credit Agricole obniży ci ratę.

Po ukończeniu przez ciebie 27 roku życia Pierwsze Konto automatycznie przekształca się w Konto PROSTOoszczędzające PLUS. Dzięki miesięcznym wpływom na konto minimum 1000 zł bank poprowadzi je nadal za darmo.

Faktycznie z punktu widzenia młodej osoby bez dochodów oferta Credit Agricole na „Moje Pierwsze Konto”, spoglądając na całość, brzmi zachęcająco.

Jak dotarliście do tej informacji?