Nowe konto z zyskiem w Banku BGŻ

Bank BGŻ oferuje nowe konto oszczędnościoweKonto z zyskiem. Łączy ono zalety lokaty terminowej i konta osobistego z dostępem do środków na żądanie. Obecnie oprocentowanie rachunku wynosi 3 procent w skali roku.

– Naszym klientom proponujemy konto z atrakcyjnym oprocentowaniem nowych środków. Za jego otwarcie i prowadzenie nie pobieramy opłat, a pieniądze można wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie, bez utraty odsetek – powiedziała Iwona Markiewicz-Zaleta, zastępca dyrektora Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Dodatkowo możliwa jest jedna bezpłatna wypłata w miesiącu, a klient może założyć dowolną liczbę kont – dodała Iwona Markiewicz-Zaleta.

Promocyjne warunki oprocentowania na poziomie 3 proc. w skali roku obowiązują do końca tego roku dla nowych oszczędności klientów, którzy otworzą Konto z zyskiem od 25 września do 31 października 2013 roku.

Konto z zyskiem to konto oszczędnościowe przeznaczone dla klientów, którzy posiadają konto osobiste z dostępem do systemów bankowości internetowej i telefonicznej eBGŻ i TeleBGŻ lub którzy otrzymują wyciągi drogą elektroniczną.

Źródło: bgz.pl