5

Plus Konto Biznes w Volskwagen Bank

Volskwagen Bank

Konto firmowe Volskwagen Bank to bardzo nowoczesny, ale prosto działający rachunek dla obsługi działalności, przeznaczony zarówno dla małych firm (w tym 1 osobowych) jak i bardziej rozbudowanych ogranizacji. Jego konstrukcja jest dostosowana do skali prowadzonej działalnosci. Rachunek Plus Konto Biznes pozwala na szybkie i bezpieczne rozliczenia z pełną kontrolą nad wydatkami swoimi i własnych pracowników – tak reklamuję usługę sam Volkswagen Bank.

Warto się przyjrzeć skróconej liście proponowanych korzyści:

Zero zł0 zł za prowadzenie rachunku, przelewy i zlecenia stałe w tym do ZUS i US o ile dokonujemy ich własnoręcznie przy pomocy internetu
Volkswagen Bank KartaFirmowe karty płatnicze VISA Electron Biznes
Pełnomocnik Możliwość ustanowienia pełnomocników do rachunku

Oczywiście im bardziej zaawansowany jest twój biznes i im więcej spraw jest na twojej głowie tym mniejszą ilością czasu dysponujesz i tym poważniejszej obsługi potrzebuje twoja firma. Dlatego Volkswagen Bank przygotował także ofertę na BIZNESbanking oraz szereg opcji dedykowanych osobom podróżującym w interesach poza granicami Polski.

Tabelę opłat i prowizji na usługi w ramach konta firmowego Volkswagen Banku znajdziesz tutaj. Jednocześnie warto zauważyć że od dnia 2013.10.14 cennik ulega zmianie – tabelę opłat znajdziesz tutaj.