Pocztowe Konto Firmowe na trzecim miejscu w Polsce

Jak podaje Bank Pocztowy w komunikacie prasowym, jego produkt Pocztowe Konto Firmowe został wyróżniony w rankingu ekspertów serwisu Bankier.pl rachunków proponowanych przedsiębiorcom. Twórcy rankinu porównywali konta pod kątem najbardziej atrakcyjnej oferty dla aktywnego przedsiębiorcy wykonującego nie tylko przelewy krajowe ale i zagraniczne, korzysta z bankomatów, ale także wpłaca i wypłaca środki w placówce banku.

Posługując się modelem klienta, który w miesiącu dokonuje średnio 16 różnych przelewów, w tym jednego zagranicznego, Konto Firmowe Banku Pocztowego uzyskało cenę wszystkich tych operacji na poziomie 10 zł, co uplasowało go na 3. pozycji wśród 19 banków.

Bank szczyci się tym, że to nie pierwsze wyróżnienie dla tego produktu przeznaczonego dla mikro przedsiębiorstw. W lipcu 2013 Bankowe Konto Firmowe również uzyskało trzecią lokatę, wówczas wyłonione spośród 83 rachunków porównywanych przez Money.pl.

Rachunek ten jest prowadzony bezpłatnie, bezpłatne są także przelewy internetowe, wewnętrzne, zewnętrzne, a także do ZUS i Urzędów Skarbowych. Bank chwali się, że z jego usług korzysta ponad 180000 mikroprzedsiębiorstw. Już tylko to jest wystarczającym powodem, aby dokładniej opisać Pocztowe Konto Firmowe. co uczynimy w najbliższej przyszłości.

Źródło: pocztowy.pl / komunikat prasowy