Pożyczka gotówkowa z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ

W Banku BGŻ trwa promocja pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem. Bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie,  a oprocentowanie zostało obniżone do 12 proc.
Promocyjna pożyczka może być udzielona, każdej osobie posiadającej zdolność kredytową, do kwoty 10 000 zł. Atutem oferty jest również stałe oprocentowanie, co zapewnia niezmienność raty w całym okresie kredytowania. Wnioskując o kredyt w Banku BGŻ klient może liczyć na szybką decyzję kredytową i wypłatę środków nawet tego samego dnia.
Osoby które skorzystają z oferty będą miały zapewniony szeroki pakiet ubezpieczeń, który  obejmuje m.in.:

• Ubezpieczenie na życie
• Ubezpieczenie od utraty pracy
• Ubezpieczenie czasowej niezdolności do pracy
• Ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku

– Mamy nadzieję, że z naszej oferty skorzystają nie tylko nasi obecni klienci, ale również osoby, które będą potrzebowały pewnego, szybkiego i bezpiecznego finansowania w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym, a co za tym idzie większymi wydatkami – powiedział  Marcin Brześciański, menedżer ds. produktów kredytowych.
Dodatkowo, osoby, które skorzystają z naszej oferty przed końcem września mogą zaoszczędzić na szkolnych wydatkach, uzyskując specjalny rabat na zakup podręczników w Księgarni Internetowej Gandalf. Wystarczy posiadać lub założyć konto w Banku BGŻ – dodał Marcin Brześciański.

Oferta promocyjnej pożyczki obowiązuje do 11 października 2013 roku.

Źródło: bgz.pl