5

Wszechobecne reklamy Konta Direct ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski kontynuuje kampanię Konta Direct. W największych polskich miastach można zobaczyć billboardy promujące dostęp do Konta Direct za pośrednictwem bankowości mobilnej. Równocześnie w telewizji pojawiły się kolejne spoty pokazujące korzyści płynące z mobilnego bankowania w ING.

Billboardy promujące Konto Direct w ING Banku Śląskim przedstawiają tablet, z którego wyrasta mapa miasta. Kluczowym elementem kreacji są symboliczne geolokalizatory, informujące o możliwości mobilnego bankowania za 0 zł wszędzie tam, gdzie pojawi się taka potrzeba. Projekt podsumowuje hasło „Konto Direct. I tu, i tam, i wszędzie”. Nośniki można zobaczyć w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście. Połowa billboardów została wzbogacona o niestandardowy element, w postaci geolokalizatora wystającego poza obrys tablicy. Kampania outdoorowa banku potrwa do 30 września.

W telewizji pojawiły się trzy kolejne spoty banku, które w humorystyczny sposób pokazują zalety korzystania z bankowości mobilnej w codziennych sytuacjach. W premierowych filmach pojawiają się popularni aktorzy m.in. Roma Gąsiorowska. Bohaterowie stają przed koniecznością wysłania płatności w nietypowych okolicznościach np. podczas gry w tenisa. Dzięki dostępowi do Konta Direct przez aplikację mobilną ING BankMobile, mogą natychmiast wykonać przelew i uniknąć kłopotów. Jeden z filmów w humorystyczny sposób nawiązuje do fascynacji Polaków piłką nożną i kibicowania polskim piłkarzom z Borussii Dortmund. Spot będzie emitowany przed transmisjami meczów dortmundzkiej drużyny w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Tytuł kampanii: Życie lubi zaskakiwać, ale nie mobilnych w ING Banku Śląskim

Outdoor:

  • Miasta: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań i Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia).
  • Tablice: 12×3 i 6×3
  • Liczba: 352 sztuki

Telewizja:

  • 30‘spoty w stacjach ogólnopolskich i niszowych

Konto Direct to wielofunkcyjne bezpłatne konto osobiste z dostępem do pieniędzy przez Internet, telefon, sieć bankomatów i oddziałów w całej Polsce. Najważniejsze korzyści to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku (za wyjątkiem wpłat/wypłat gotówki i przelewów w oddziałach banku),
  • 0 zł za przelewy krajowe w PLN przez Internet na rachunek w innym banku w kraju (za wyjątkiem przelewów typu SORBNET, Express ELIXIR),
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
  • 0 zł za użytkowanie kart Visa zbliżeniowa lub Debit Mastercard zbliżeniowa (jeżeli miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 200 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca).
  • bezpłatny dostęp do Konta za pośrednictwem aplikacji mobilnej na smartfony i tablety ING BankMobile i ING BankMobile HD.

Źródło: ING Bank